petryk.tm
620898989
(093)621-66-18 (066)159-90-71 (068)369-36-58
Увiйти
реєстрація | забули пароль?
0 на суму 0.00 грн.
Поточна знижка: 0%
До наступної знижки у 2% залишилося 1000 грн.
 Подгузник безразмерный
 Подгузник размерный
 Защитные шортики
 Наборы подгузников
 Аксессуары

Графiк роботи:

Пн-Пт: з 10-00 до 19-00

Суб-Нд: тiльки on-line замовлення


Будьте з нами:
Головна  /  Про нас

Друзі, наша компанія - це колектив людей, для яких дуже важливі поняття Діти і Природа.
Ми розуміємо, що Діти - це наше майбутнє, що Земля - це наш дім, Природа - наша Мати. Кожен може внести свій внесок у збереження того, що любить і цінує. Ми вирішили, що нашим внеском буде поширення культури використання багаторазових підгузників з тканини.
Діти деяких наших колег виросли саме на багаторазових підгузниках з тканини. Але їм довелося використовувати зарубіжні аналоги. Були аналоги з США, Канади, Німеччини, де використання підгузників з тканини дуже популярно. Але хто з батьків в Україні знає про таке диво-підгузку, хто може собі дозволити купувати їх за кордоном? А чим наші діти гірше? Адже вони теж мають право на здорове дитинство і на чисту нашу українську землю. Ось, ми і вирішили дати їм таку можливість. І не за рахунок імпорту з Китаю або країн Європи та Америки, а зважилися виробляти їх тут - в Україні, на рідній землі.
Ми витратили чимало часу на розробку кращих моделей, підбір якісних матеріалів, винахід кращих комбінацій, ну, і звичайно на офіційні процедури реєстрації. У результаті у нас і у Вас, дорогі батьки, тепер є українські багаторазові натуральні підгузники з тканини - підгузники торгової марки «Петрик».
Всі наші підгузники сертифіковані, виробляються, зберігаються і транспортуються відповідно до розроблених нами і затверджених Держспоживстандартом України технічних умов (див.. сторінку Сертифікати).
Наша місія - дати батькам засіб для збереження здоров`я їх дітей та екології для нас усіх завдяки використанню багаторазових підгузників з тканини ТМ «Петрик».
Ми шукаємо партнерів у цій благородній справі і запрошуємо всіх бажаючих до співпраці (див. сторінку Співпраця).
Добра і здоров`я Вам і Вашим діткам.
Колектив ПФ «Бачі»
 

До уваги магазинів та оптовиків, запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах. ...
Подгузник безразмерный
Подгузник безразмерный "Друзья Петрика" (велюр/махра/махра) фон розовый
Як Ви дізналися про підгузники ТМ Петрик

    Результати

Подгузник Многоразовые подгузники Подгузник безразмерный Подгузник размерный Подгузник все в одном